Aktualności

  • Informacja Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje, iż zostały opublikowane następujące zapytania ofertowe: Dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką na zajęcia lekcyjne do Oświęcimia, w okresie wrzesień 2023 r. – czerwiec 2024 (...) Więcej »
  • Informacja Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje, iż zostały opublikowane następujące zapytania ofertowe: 1) Dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekąna zajęcia lekcyjne z Gminy Libiąż, w okresie styczeń 2023 r. – czerwie(...) Więcej »
  • Informacja Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje o publikacji zapytania ofertowego na wykonanie usługi pn. „Dowóz posiłków do jednostek oświatowych w gminie Libiąż w roku szkolnym 2022/2023”. Zapytanie ofertowe znajduje się na str(...) Więcej »
  • Informacja Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje, iż zostały opublikowane następujące zapytania ofertowe: 1) Dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką na zajęcia lekcyjne do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzan(...) Więcej »
  • Informacja Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje, że do dnia 05 lipca 2022 r. należy składać wnioski na dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych. Aby otrzymać świadczenie bezpłatnego transportu lub dofinansowanie(...) Więcej »
  • Cyberbezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo to odporność systemów informacyjnych na działania naruszające poufność, integralność, dostępność i autentyczność przetwarzanych danych lub związanych z nimi usług oferowanych przez te systemy. Rodzaje cyberataków: Malware, czyli złośliw(...) Więcej »
  • Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuję, iż w dniu 05.08.2021 r. zostały opublikowane następujące zapytania ofertowe: 1) Dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką na zajęcia lekcyjne do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wych(...) Więcej »
  • Informacja Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje, że do dnia 10 lipca 2021 r. należy składać wnioski na dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych. Aby otrzymać świadczenie bezpłatnego transportu lub dofinansowanie d(...) Więcej »
  • Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2021 roku Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2021 roku dostępny jest pod adresem: https://bip.malopolska.pl/zeasip,a,1938886,plan-postepowan-o-udzielenie-zamowien-w-2021-roku.html . Więcej »
  • kartka 1 Więcej »