Aktualności

  • INFORMACJA W DNIU 10 STYCZNIA 2020 R. (PIĄTEK) ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W LIBIĄŻU CZYNNY BĘDZIE W GODZINACH OD 7:00 DO 15:00. Więcej »
  • Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem. A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Życzy   Dyrekto(...) Więcej »
  • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty, najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pracy na rzecz wspólnego dobra oraz zadowolenia z trudnej, ale niezmiernie ważnej pracy  składają Dyrektor Zespołu Ekonomiczno(...) Więcej »
  • Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje o ogłoszeniu zamówienia p.n. ,,Modernizacja hali pneumatycznej". Więcej informacji pod adresem: https://bip.malopolska.pl/zeasip,a,1646618,modernizacja-hali-pneumatycznej.html Więcej »
  • Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje o ogłoszeniu zamówienia p.n.: 1) Dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką na zajęcia lekcyjne do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Chrzanowie i Szkoły Podstawowej Nr (...) Więcej »
  • Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje o ogłoszeniu zamówienia p.n. Adaptacja skrzydła budynku Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu na potrzeby przedszkola z oddziałami integracyjnymi - Budowa małej a(...) Więcej »
  • Zawiadomienie o wyniku postępowania Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu zawiadamia o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla części 1 zadania pn. Adaptacja skrzydła budynku Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu na potrzeby prze(...) Więcej »
  • Zawiadomienie o wyniku postępowania Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu zawiadamia o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla części 2, części 3 i części 4 zadania pn. Adaptacja skrzydła budynku Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w L(...) Więcej »
  • Życzenia               Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzmy Państwu, aby upłynęły one w atmosferze radości i spokoju, niech czas ten napełni nasze serca radością i miłością do drugiego człowieka. W tym szczegó(...) Więcej »
  • Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu informuje o ogłoszeniu zamówienia pn. Adaptacja skrzydła budynku Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu na potrzeby przedszkola z oddziałami integracyjnymi CZĘŚĆ 1- „Dos(...) Więcej »